Vestel Çamaşır Makinesi E09 Hata Kodu

Vestel Çamaşır Makinesi E09 Hata Kodu

Vestel Çamaşır Makinesi E09 Hata Kodu E09 çamaşır makinası Voltaj uyarısı, kullanmakta olduğu elektrik gerilimi 150/264V değeri dışında Gelmektedir. Makine 150 V dan düşük yada 264 V dan yüksek gerilim tespit ettiği zaman çalışmasına ara verir. Gerilim normale döndüğü zaman çalışmasına devam eder.

Vestel Çamaşır Makinesi E09 Hata/Arıza Kodu

Çamaşır makinesinin elektrik motoru çok nadiren arızalanıyor. Çoğunlukla, belirli bir ustalıkla bağımsız olarak değiştirilebilen karbon fırçalar aşınır. Bununla birlikte, çoğu zaman böyle bir sorun ustaya gider. Motor sargısı yanarsa, onarım tamamen pratik değildir. Bu durumda motor değiştirilir.

Vestel Çamaşır Makinesi E09 Hatası

Vestel Çamaşır Makinesi E09 Hatası Elektrik ve elektronik ile ilgili sorunlar (E07, E08, E09), başlangıçta bir uzmana emanet etmenizi öneririz. Bununla uğraşmadan çamaşır makinesine daha fazla zarar verebilirsiniz. “Ev asistanı”, başarılı bir onarım için dikkatli olun! Herhangi bir hata oluşursa panik yapmayın ve hemen servisi arayın. Bazı sorunlar kendiniz giderilebilir. İşte şu veya bu durumda yapabilecekleriniz.

hata kodunun oluşmasına neden olduğunun tespit edilebilmesi için mutlaka teknik uzmanlık gerekmektedir. Teknik uzmanlar hem Vestel çamaşır makinesi teknolojisindeki parçaların işlevlerini ve çalışma sistemlerini yakından tanıdıklarından hem de olası arızalarına ilişkin uzmanlık düzeyinde deneyim sahibi olduklarından, herhangi bir problem olup, olmadığını anında tespit ederek, gerekli olarak müdahaleleri yerinde servis müdahaleleri ile gerçekleştirebiliyor.

Vestel Çamaşır Makineleri Arıza Durumunda Panel Üzerindeki Ekranında Hata Kodu Yazar Hata Kodu Genelde Arızanın Hangi Kısımda Olduğunu Bizlere Belirtir Arıza Kodu Açıklamaları ile Birlikte Aşağıda Bulabilirsiniz Teknik Yardım Almak İsterseniz Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Buzdolabı Nasıl Onarılır

Buzdolabı Nasıl Onarılır ?

Buzdolabı Nasıl Onarılır ? Buzdolabı, evinizde gece gündüz sürekli çalışan ve yiyeceklerinizi soğuk tutan birkaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !

Call Now ButtonServis Çağır (0216) 360 91 06