Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Vestel Çamaşır Makinesi E08 Hata Kodu

Vestel Çamaşır Makinesi E08 Hata Kodu

Vestel Çamaşır Makinesi E08 Hata Kodu E08 çamaşır makinası motor ( motor tiryağı, kömürleri) arızasıdır. Vestel Çamaşır Makinesi E08 Hatası (Arıza) Nedeni Vestel marka çamaşır makinesi eğer E8 Hatası veriyorsa, bunun kaynağı çamaşır makinenizin kapağının açık olduğu durumda led ekranda E08 arıza kodunu göstermektedir. Kapı kilidini kapatıp tekrar deneyin. Eğer makine kapağı kapalı ise, kapağın menteşesinde gevşeme olabileceği de unutulmamalıdır.

Vestel Çamaşır Makinesi E08 Hata/Arıza Kodu

Vestel marka çamaşır makinesi eğer E8 Hatası veriyorsa, bunun kaynağı çamaşır makinenizin kapağının açık olduğu durumda led ekranda E08 arıza kodunu göstermektedir. Kapı kilidini kapatıp tekrar deneyin. Eğer makine kapağı kapalı ise, kapağın menteşesinde gevşeme olabileceği de unutulmamalıdır. Hata durumunda ekranda belirtir yada ikaz ışıkları yanar. Ayrıca Makine çalışırken kapı kilidi açık olduğunda da bu hatayı verir.

Vestel Çamaşır Makinesi E08 Hatası

Vestel Çamaşır Makinesi E08 Hatası Vestel marka çamaşır makinesi eğer E8 Hatası veriyorsa, bunun kaynağı çamaşır makinenizin kapağının açık olduğu durumda led ekranda E08 arıza kodunu göstermektedir. Kapı kilidini kapatıp tekrar deneyin. Eğer makine kapağı kapalı ise, kapağın menteşesinde gevşeme olabileceği de unutulmamalıdır.

Çamaşır makinesi bakım ipuçları

Not: Kalan temizleyiciyi veya suyu temizlemek için etkilenen alanı hemen temizleyin ve kurulayın. Kapaktaki yüzey lekelerine genellikle su veya deterjan kalıntısı neden olur. Hafif bir deterjan ve nemli bir bez lekelerin çoğunu giderir.

  1. Temiz, nemli, mikrofiber bir bez üzerine az miktarda hafif bir deterjan veya dağıtın.

  2. Etkilenen bölgeyi tekrarlayan dairesel hareketlerle hafifçe ovarak temizleyin.

  3. Ovmayı bitirdiğinizde, alanı temizlemek için temiz, nemli, mikrofiber bir bez kullanın.

  4. Alanı kurutmak için temiz, kuru, mikrofiber bir bez kullanın.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !