Samsung Klima Yaz Kış Ayarları

Samsung Klima Yaz Kış Ayarları (Isıtma Soğutma) Ekran uzaktan kumandası Pil değiştirme süresi Pillerin bitmesi durumunda, uzaktan kumanda ekranında bir simge görünecektir. Böyle bir simge çıkarsa , pilleri değiştirin. Uzaktan kumanda iki adet 1.5V AAA pil gerektirir. Uzaktan kumandayı saklama Eğer, uzaktan kumanda kullanmak uzak gelen pilleri çıkarmayın uzun bir süre varsa kontrol ve onlarsız tutun.

Samsung Klima Isıtma Soğutma Ayarı

Ana işlem türü, Mod düğmesine basılarak seçilebilen çalışma modu tarafından belirlenir. Mod düğmesine her basıldığında, mod bu sırayla değişir; Otomatik, Soğuk, Kuru, Fan ve Isı. Otomatik modda otomatik (Otomatik) klima, sıcaklığı otomatik olarak 24 ° C’ye ayarlayacaktır. Fan hızı oda sıcaklığına bağlı olarak otomatik olarak ayarlanır. (Serin) Serin. Cool modunda, klima odanızı soğutacaktır. Sıcaklığı ve fan hızını ayarlamanız gerektiğini unutmayın.

Samsung Klima Yaz Ayarları

Kuru Klima, kuru moddaki nem, oda havasındaki nemi gidererek nem giderici olarak işlev görür. Dry modu, havayı nemli bir ortamda taze yapar.  Odayı havalandırmak için fan seçilebilir. Fan modu durgun iç havayı yenilemek için faydalı olacaktır.

Samsung Klima odanızı ısıtabilir.  Isıtma için açıldıktan sonra, klima 5 ~ 7 dakika sonra ılık hava vermeye başlayacaktır. Klima ısınırken soğuk havanın beslenmesini önlemek için gecikme gereklidir.  Klima dış ortamdan (dış ortam) gelen ısıyı alarak odayı ısıttığından, dış ortam sıcaklığı 0 ° C’nin altındaysa ısıtma kapasitesi azaltılabilir.

Samsung Klima Kış Ayarları

Uzaktan kumanda, klimanın komutlarını vermenin imkansız olduğu en gerekli bileşendir. Modları kontrol etmek için üzerinde tuşlar bulunur. Ek olarak, cihaz bir ekranla donatılmıştır. Uzaktan kumanda (uzak cihazlar) herhangi bir şekilde, boyutta, dekorlu veya dekorsuz olabilir.

Tasarımdaki farklılığa rağmen, uzaktan kumandanın tüm klimalarda çalışma prensibi ve bir dizi tipik işlev aynıdır. Bu karmaşık düğme kombinasyonunu anladıktan sonra, iklim cihazları dünyasında bir guru değilse , o zaman en azından deneyimli bir kişiyi düşünebilirsiniz .

Bölünmüş sistem üreticileri, kullanıcının bir düğmenin amacını sezgisel olarak anlayabilmesini sağlar. Örneğin, KAPALI / AÇIK – kapatır / açar. Tüm temel seçenekler de aynı derecede basittir:

  • bir kar tanesi veya (Soğuk) kelimesinin resmini içeren bir düğme – odaya soğuk havayı başlatın;

  • güneş veya yazıt Isı – odanın alanını ısıtmak;

  • çizilmiş damla (Kuru) – havanın drenajı;

  • fan simgesi (Fan) – klimayı bir fana dönüştürür;

  • yıldız işareti (Uyku) – gece modu;

  • saat görüntüsü (Zamanlayıcı) – belirli bir süre sonra klimayı otomatik olarak kapatır;

  • kilitle (Kilitle) – yapıyı çocuklardan korur;

  • Salıncak yazıt – perdelerin ve hava akışlarının yönünü düzenlemeye yardımcı olur.

Bu tipik anahtarlar çoğu uzaktan kumandada bulunur. Cihazın fiyatına ve markasına bağlı olarak, şunlar da olabilir: “Voltaj dalgalanmalarına karşı koruma”, “Düşük gürültü”, “Otomatik yeniden başlatma” ve çok daha fazlası.

Modlar sadece uygun düğmeye basılarak değiştirilir. Ancak birkaç nüans var. Kullanıcının eylemlerini kolaylaştırmak için, en popüler 3 işlev üzerinde durmak gereksiz olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi