Anasayfa / Klima Hata Kodları / Uğur Klima Hata Kodları
uğur klima hata kodları

Uğur Klima Hata Kodları

Uğur Klima Hata Kodları Uğur Klima Arıza Kodları Isıtma ve soğutma ihtiyaçlarının giderilmesi için evler başta olmak üzere, hemen her yerde sıklıkla tercih edilen klimalar, yüksek teknolojiyle üretilen parçaları ve buna bağlı olarak azalan elektrik sarfiyatları sayesinde, günümüzde daha çok tercih ediliyor. 1954 yılından beri soğutma alanındaki deneyimini, geliştirdiği ürünlere yansıtan Uğur Soğutma ’nın sizlere sunduğu klimalar; ısıtma veya soğutma gereksinimlerinizi A+++ varan performanslarda karşılayabilecek niteliktedir.

Uğur klima hata kodları ve arızalar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan SORU SOR kısmına sorularınızı sorabilirsiniz.

Uğur Klima Arıza Kod E1

Oda sıcaklık sensör arızası

Uğur Klima Arıza Kod E2

Dış ünite sensör arızası

Uğur Klima Arıza Kod E3

Evaporatör sensör arızası

Küçük, orta ve geniş odalar için ayrı ayrı tasarlanan Uğur UIS klimalar; 9, 12, 18 ve 24 BTU ’luk modellerle gelir. En düşük A++ enerji verimlilik sınıfında bulunan bu ürünler, bekleme esnasında 1 Watt ’lık elektrik tüketerek yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlar. Uğur UIS 9000, 12000, 18000 ve 24000 klimalar ise bulundurdukları iyonizer teknolojisi ve Bio filtreleri sayesinde, odaya verilen havayı temizleyerek ortam havasını, mümkün olduğunca doğal hale getirir.

Uğur Klima Arıza Kodları

İç ünite üzerinde bulunan şık LED gösterge sayesinde, klimanızın hangi derecede çalıştığını görebilir, LCD ekranlı kumanda aracılığıyla klimanızı yönetebilirsiniz. Bunların yanı sıra Uğur UIS 9000, 12000, 18000 ve 24000 klima kumandalarında bulunan Follow Me özelliği ile klimanız, kumandanızın bulunduğu ortama göre daha iyi ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirir. Oldukça sessiz şekilde çalışan Uğur klimalarda uluslararası KYOTO protokolüne uygun R410 gaz kullanıldığı için doğaya zarar vermez. Uğur Soğutma ’nın tüm Türkiye’deki yetkili bayileri aracılığıyla satışa sunduğu klimalar CE sertifikasına sahiptir.

Uğur Klimalarda, çevreye zarar vermeyen R410a gazı kullanılmaktadır.. A enerji sınıfı sayesinde enerji tüketiminden tasarruf sağlar.. DC Inverter teknolojisiyle tasarruf sağlamasının yanında dış ortam sıcaklığı -15°C kadar düştüğünde ısıtma işlevsisini, dış ortam sıcaklığı 50°C kadar çıktığında soğutma ­işlemini sağlayabilir.­ Dönemsel olarak gerçekleştirilen kampanyalarla uygun fiyata kaliteyi ayağınıza getirir. Son teknoloji filtlerle donatılmış klimanız sağlığınıza katkıda bulunacaktır. Uğur Klima 3 yıl garantilidir. Geniş servis ağı, deneyimli teknik ekibiyle her zaman yanınızdadır ve ücrets­iz kesi­f ve montaj ­imkanı sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir

York VRF Klima Hata Kodları

York VRF Klima Hata Kodları

Sayfa İçindekiler York VRF Klima Hata KodlarıYork VRF Klima Sorun GidermeYork VRF Klima Arıza Çözüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi