Anasayfa / Klima Hata Kodları / Uğur Klima Hata Kodları
uğur klima hata kodları

Uğur Klima Hata Kodları

Uğur Klima Hata Kodları Uğur Klima Arıza Kodları Isıtma ve soğutma ihtiyaçlarının giderilmesi için evler başta olmak üzere, hemen her yerde sıklıkla tercih edilen klimalar, yüksek teknolojiyle üretilen parçaları ve buna bağlı olarak azalan elektrik sarfiyatları sayesinde, günümüzde daha çok tercih ediliyor.

Uğur Klima Hata/Arıza Kodları

1954 yılından beri soğutma alanındaki deneyimini, geliştirdiği ürünlere yansıtan Uğur Soğutma ’nın sizlere sunduğu klimalar; ısıtma veya soğutma gereksinimlerinizi A+++ varan performanslarda karşılayabilecek niteliktedir.

Uğur klima hata kodları ve arızalar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan SORU SOR kısmına sorularınızı sorabilirsiniz.

Uğur Klima Arıza Kod E1

Oda sıcaklık sensör arızası

Uğur Klima Arıza Kod E2

Dış ünite sensör arızası

Uğur Klima Arıza Kod E3

Evaporatör sensör arızası

Uğur Klima Hata/Arıza Kodları Küçük, orta ve geniş odalar için ayrı ayrı tasarlanan Uğur UIS klimalar; 9, 12, 18 ve 24 BTU ’luk modellerle gelir. En düşük A++ enerji verimlilik sınıfında bulunan bu ürünler, bekleme esnasında 1 Watt ’lık elektrik tüketerek yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlar. Uğur UIS 9000, 12000, 18000 ve 24000 klimalar ise bulundurdukları iyonizer teknolojisi ve Bio filtreleri sayesinde, odaya verilen havayı temizleyerek ortam havasını, mümkün olduğunca doğal hale getirir.

Uğur Klima Arıza Kodları

İç ünite üzerinde bulunan ışık LED gösterge sayesinde, klimanızın hangi derecede çalıştığını görebilir, LCD ekranlı kumanda aracılığıyla klimanızı yönetebilirsiniz. Bunların yanı sıra Uğur UIS 9000, 12000, 18000 ve 24000 klima kumandalarında bulunan Follow Me özelliği ile klimanız, kumandanızın bulunduğu ortama göre daha iyi ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirir. Oldukça sessiz şekilde çalışan Uğur klimalarda uluslararası KYOTO protokolüne uygun R410 gaz kullanıldığı için doğaya zarar vermez. Uğur Soğutma ’nın tüm Türkiye’deki yetkili bayileri aracılığıyla satışa sunduğu klimalar CE sertifikasına sahiptir.

Uğur Klimalarda, çevreye zarar vermeyen R410a gazı kullanılmaktadır.. A enerji sınıfı sayesinde enerji tüketiminden tasarruf sağlar.. DC Inverter teknolojisiyle tasarruf sağlamasının yanında dış ortam sıcaklığı -15°C kadar düştüğünde ısıtma işlevsisini, dış ortam sıcaklığı 50°C kadar çıktığında soğutma ­işlemini sağlayabilir.­ Dönemsel olarak gerçekleştirilen kampanyalarla uygun fiyata kaliteyi ayağınıza getirir. Son teknoloji filtlerle donatılmış klimanız sağlığınıza katkıda bulunacaktır. Uğur Klima 3 yıl garantilidir. Geniş servis ağı, deneyimli teknik ekibiyle her zaman yanınızdadır ve ücrets­iz kesi­f ve montaj ­imkanı sağlamaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Chigo Klima Hata Kodları

Chigo Klima Hata Kodları

Chigo Klima Hata Kodları Klima Arıza Kodları Chigo Klima Servisi Klima Arıza Kodları Chigo Klima …

soru sor

7 Yorumlar

 1. Sahin

  Kolay gelsin klima ekranda EC yaziyor internetten baktim arza kodalriniz yazmiyor neyin ne oldugunuda bilmiyorum yardimci olabilirmisiniz

  • Birkaç arıza sebebi olabilir, ana problemde genellikle sistemde bir yerde kaçak olan bir EC hatasına neden olabilir. arızalı bir sensör, bağlantı veya arızalı PCB de aynı hatayı verebilir.

 2. Fatma günay

  F5 hata kodu veriyor 24 lük uğur inverter klima

 3. Savaş bakır

  E5 yazoyo klimanın led ekranında hata ne acaba

  • İç ünite ve dış ünite arasındaki haberleşmenin verdiği bir arızadır. servisi kontrol etmesi gerekir.

 4. Volkan

  Klimada LCD de 88 rakamı yanıp sönüyor aynı zamanda 3 ışık da. Nedir sebebi

  • Teknisyen İlker

   Merhaba Volkan Bey, bu arıza kodu listemizde görünmüyor. Çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !