Anasayfa / Beyaz Eşya / Maytag Servisi 444 1 840
maytag servis

Maytag Servisi 444 1 840

Maytag Servisi cihazınızın onarımı için en iyi seçimdir. Biz aile sahibi ve işletmeciyiz ve aile şirketleriyle birlikte gelen kişisel ve arkadaşça hisleri korumak için işimizi bu şekilde sürdürüyoruz. Bizim onarım Her servis ve müşteri hizmetleri üstün bir standarda tarafından desteklenmektedir.

Maytag Servisi

Maytag Servisi Eğitimli ve kalifiye teknisyenler tüm önemli marka ev aletleri için tamir çeşitli konusunda uzmanım. Buzdolabınız, dondurucunuz, mikrodalganız, çamaşır makineniz, kurutucunuz veya bulaşık makineniz beklenmedik bir şekilde tükendiğinde, hızlı yanıt veren askerlerimiz kısa sürede tekrar çalışmaya başlayacaktır.

Maytag Buzdolabı Servisi

Maytag Buzdolabı Servisi Deneyimli uzmanların, cihazınız veya çamaşır alımınızdan sonra teslimat ve montaj ihtiyaçlarınızı karşılamasına izin verin. Bilgili uzmanlarımız, yeni ürünlerinizin güvenli bir şekilde ulaşmasını ve sorunsuz bir şekilde takılmasını sağlar; böylece sorunsuz bir kurulum deneyimi yaşayabilirsiniz.

Düzgün çalıştığından emin olmak için yeni cihaz test edilecek ve tüm paketleme malzemeleri evinizden çıkartılarak gününüze dönebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya gereksiniminiz derhal ve profesyonelce ele alınacaktır.

Özel Markadan Bağımsız Servis Hizmeti 

Çoğu büyük ev aleti üreticisinin makinelerine servis ve tamirat yapmak için etkilidir. Ocakları, bulaşık makinelerini, çöp öğütücülerinizi, dondurucularınızı, fırınlarınızı veya diğer genel ev aletlerinizi tamir etmek için bizi seçin. Personeldeki 30 yılı aşkın cihaz tamir tecrübemizle, her türlü ev aleti hakkında geniş bir bilgiye sahibiz ve çalışmalarımıza hazırız.

Cihazınız bizim tarafımızdan onarılmışsa, işçilik için 180 günlük bir garanti veriyoruz. Amacımız, ev cihazınızın işlevselliğini geri kazandıkça en yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunmaktır. Buzdolabının çalışması durduğunda ve çamaşır makinesi çalışmadığında, arayacağımız insanlar biziz.

Ayrıca en güvenilir markalardan bazılarına yeni ve kullanılmış ev aletleri de satıyoruz. Cihazınızı tamir edemezsek veya değiştirmesi daha uygunsa, uygun fiyatlı değiştirme seçeneklerine sahibiz.

Maytag Ankastre Ürünler
Maytag Buzdolabı
Maytag Bulaşık Makinesi
Maytag Çamaşır Makineleri
Maytag Fırınlar
Maytag Ocaklar
Maytag Davlumbazlar & Aspiratörler
Maytag Derin Dondurucular

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Zanussi Servisi

İstanbul Zanussi Servisi 444 1 840

İstanbul Zanussi Servisi Cihaz Hizmetleri, bu sorunların nasıl düzeltileceğini anlar. Çalışmayan Kurutucular sadece rahatsız edici …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !