Anasayfa / Beyaz Eşya / Vestel Servisi 444 1 840
Vestel Servisi

Vestel Servisi 444 1 840

Vestel Servisi ürün çeşidi ve üretilen ürünlerin tasarımları ile dikkat çeken markalardan bir tanesidir. Beyaz eşya ve küçük ev aletleri çeşitliliği her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Özel Vestel servis hizmeti Vestel ailesine ait olan klima, televizyon, beyaz eşya, telefon ve küçük ev aletleri gibi her türlü ürünün montaj, bakım, arıza tespiti ve tamirini yapmaktayız.

Vestel Servisi

( Markadan Bağımsız Özel Teknik Hizmeti Veriyoruz.)

Konusunda deneyimli ve uzman kadromuz ile servis hizmetini 7 gün 24 saat yerine getirmekteyiz. Vestel ürünlerinin bakım ve tamir işlemlerini doğru ve güvenilir bir şekilde yerine getirmekteyiz. Vestel çağrı merkezi uygulaması ile kullanıcıların mağduriyet durumlarını en aza indirmeye çalışmaktayız. Ürün şikayetinin ardından en kısa sürede servis hizmeti sunmaktayız.

Vestel Ürünlerinde Görülebilecek Arızalar

Elektronik ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun, düzenli bakımı yapılsa dahi uzun süre kullanımının ardından bir süre sonra arıza oluşturabilmektedir. Vestel ürünleri arızalarına baktığımızda:

 • Vestel Kurutma Makinesi Arızaları : Elektrik sorunu, kurutma sorunu, merkezi ısıtma sorunu, aşırı sıcaklık kilitlenmesi, su sorunu.
 • Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları : Kazan sorunu, su sızdırma, tüm ışıklarının yanıp sönmesi ve elektrik sorunu.
 • Vestel  Bulaşık Makinesi Arızaları: Su alamaması, kirli su sızdırması, kapağının arızalanması, temiz yıkamama.
 • Vestel Buzdolabı Arızaları: Soğutmama, buzluğunun karlanması, yüksek sesli çalışma, içinde bulunan meyve ve sebzelerin çürümesi gibi.
 • Vestel Telefon Arızaları: Batarya sorunu, ekran sorunu, şarj olmaması, yazılım hatası, cep telefonun sürekli kapanması gibi

sorunlar görülebilirken, tüm arıza tespiti ve tamiri Vestel servis tarafından yerine getirilmektedir.

Vestel Klima Servisi

İşinde uzman ekibimizle sorunlara hızlı çözüm bulmaya çalışmaktayız. Vestel Klima Servisi Hür türlü beyaz eşya ve küçük ev aletleri orjinal yedek parçaları Vestel servis tarafından temin edilmektedir. Takılan yedek parçalara ayrıca bir yıl garanti imkanı sunulmaktadır. Garanti kapmasında olan veya garantisi uzatılmış ürünlerin bakım ve tamir işlemlerin yine servisimiz tarafından yerine getirilmektedir.

İstanbul Bursa Kocaeli Antalya Vestel Özel Servis Hizmetleri

Vestel Klima Servis Aynı zamanda garantisi bitmiş ürünlerde uygun fiyatlı bakım ve tamir seçenekleri ile müşteri mağduriyetini en aza indirmeye çalışmaktayız. Çağrı merkezimiz ile bize ulaşmak oldukça kolaydır. Randevu sistemi sayesinde siz kullanıcının uygun olduğu tarih ve saatlerde servis hizmetimizi yerine getirmekteyiz.

Bu İşine Yarar Belki ?

Klima Bakım Servisi COVID-19 Önlemleri

Klima Bakım Servisi 444 1 840 COVID-19 Önlemleri

Klima Bakım Servisi Corona COVID-19 Dezenfeksiyon Hizmetleri Sisteminizden en iyi şekilde yararlanmak için temiz olması …

soru sor

4 Yorumlar

 1. Mehmet Özbay

  Olimpus CLS 1400 Vestel çamaşır makinesi suyu aldıktan sonra duruyor ilerlemiştir.Hata kodu da vermiyor.sorun nedir acaba?

 2. Mehmet Özbay

  Olimpus CLS 1400 Vestel çamaşır makinesi suyu aldıktan sonra duruyor. İlerlemiyor .Hata kodu da vermiyor.sorun nedir acaba?

  • Adept

   Su aldıkdan sonra Yıkama Başlamıyor ise yıkama motorunuzda arıza oluşmuş, diğer ihtimal program kartı arızasıdır.

   • Mehmet Özbay

    Motor kömürleri sağlam kart sıfır takıldı hala arıza ne olabilir ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi