Anasayfa / Beyaz Eşya / Vestel Servisi 444 1 840
Vestel Servisi

Vestel Servisi 444 1 840

Vestel Servisi popüler modellerden elit etiketlere kadar birçok büyük marka üzerinde uzman ev aletleri onarım hizmetleri, bakım hizmeti ve garanti çalışmaları sunmaktadır. Çoğu randevu genellikle 0-2 saat gibi küçük bekleme pencereleriyle hızlı bir şekilde yapılır veya sizi önceden arayabilir ve orada olabiliriz.

Vestel Servis

( Markadan Bağımsız Özel Teknik Hizmeti Veriyoruz.)

Konusunda deneyimli ve uzman kadromuz ile servis hizmetini 7 gün 24 saat yerine getirmekteyiz. Vestel ürünlerinin bakım ve tamir işlemlerini doğru ve güvenilir bir şekilde yerine getirmekteyiz. Vestel çağrı merkezi uygulaması ile kullanıcıların mağduriyet durumlarını en aza indirmeye çalışmaktayız. Ürün şikayetinin ardından en kısa sürede servis hizmeti sunmaktayız.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Beyaz Eşya Servisi Elektronik ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun, düzenli bakımı yapılsa dahi uzun süre kullanımının ardından bir süre sonra arıza oluşturabilmektedir. Vestel ürünleri arızalarına baktığımızda:

 • Vestel Kurutma Makinesi Arızaları : Elektrik sorunu, kurutma sorunu, merkezi ısıtma sorunu, aşırı sıcaklık kilitlenmesi, su sorunu.
 • Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları : Kazan sorunu, su sızdırma, tüm ışıklarının yanıp sönmesi ve elektrik sorunu.
 • Vestel  Bulaşık Makinesi Arızaları: Su alamaması, kirli su sızdırması, kapağının arızalanması, temiz yıkamama.
 • Vestel Buzdolabı Arızaları: Soğutmama, buzluğunun karlanması, yüksek sesli çalışma, içinde bulunan meyve ve sebzelerin çürümesi gibi.
 • Vestel Telefon Arızaları: Batarya sorunu, ekran sorunu, şarj olmaması, yazılım hatası, cep telefonun sürekli kapanması gibi sorunlar görülebilirken, tüm arıza tespiti ve tamiri Vestel servis tarafından yerine getirilmektedir.

Vestel Klima Servisi

İşinde uzman ekibimizle sorunlara hızlı çözüm bulmaya çalışmaktayız. Vestel Klima Servisi Hür türlü beyaz eşya ve küçük ev aletleri orjinal yedek parçaları Vestel servis tarafından temin edilmektedir. Takılan yedek parçalara ayrıca bir yıl garanti imkanı sunulmaktadır. Garanti kapmasında olan veya garantisi uzatılmış ürünlerin bakım ve tamir işlemlerin yine servisimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Vestel Ev Aletleri Servisi

Vestel Ev Aletleri Servisi Aynı zamanda garantisi bitmiş ürünlerde uygun fiyatlı bakım ve tamir seçenekleri ile müşteri mağduriyetini en aza indirmeye çalışmaktayız. Çağrı merkezimiz ile bize ulaşmak oldukça kolaydır. Randevu sistemi sayesinde siz kullanıcının uygun olduğu tarih ve saatlerde servis hizmetimizi yerine getirmekteyiz.

Bakım Onarım Yaptığımız Vestel Ürünleri

Vestel Buzdolabı, Vestel Çamaşır Makinesi, Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Vestel Bulaşık Makinesi, Vestel Vestel Vestel Kurutma Makinesi, Vestel Vestel Derin Dondurucu, Vestel Fırın, Vestel Mikrodalga Fırın, Vestel Set Üstü Ocak, Vestel Ankastre Ürünler, Vestel Aspiratör, Vestel Su Arıtma Cihazı, Vestel Su Sebili, Vestel Televizyon, Vestel Telefon, Vestel Bilgisayar, Vestel Yazar kasa, Vestel Klima, Vestel Kombi, Vestel Şofben, Vestel Termosifon, Vestel Elektrikli Süpürge, Vestel Buharlı Ütü, Vestel Kahve Makinesi, Vestel Çay Makinesi, Vestel Blender, Vestel Mutfak Robotu, Vestel Tost Makinesi, Vestel Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Antalya Bursa Kocaeli İstanbul

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

6 Yorumlar

 1. Mehmet Özbay

  Olimpus CLS 1400 Vestel çamaşır makinesi suyu aldıktan sonra duruyor ilerlemiştir.Hata kodu da vermiyor.sorun nedir acaba?

 2. Mehmet Özbay

  Olimpus CLS 1400 Vestel çamaşır makinesi suyu aldıktan sonra duruyor. İlerlemiyor .Hata kodu da vermiyor.sorun nedir acaba?

  • Adept

   Su aldıkdan sonra Yıkama Başlamıyor ise yıkama motorunuzda arıza oluşmuş, diğer ihtimal program kartı arızasıdır.

   • Mehmet Özbay

    Motor kömürleri sağlam kart sıfır takıldı hala arıza ne olabilir ki

 3. Timur

  Vestel lea 600 çamaşır makinesi başlat bitir ışıkları yanıp sönüyor makine çalışmıyor arızası nedir acaba

 4. Soner akın

  Sayın ilgili,

  Vestel puzzle buzdolabının üst kapının altındaki mandalını yani alt ve üst kapısı arasındaki beyaz kapı mandalını nasıl değiştiririm?

  Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !