Anasayfa / Beyaz Eşya / Franke Servisi 444 1 840
Franke Servisi

Franke Servisi 444 1 840

Franke Servisi Teşhis uzmanlarımız durumunuzu gözden geçirecek, gerekli parçaları arayacak ve cihazınızın ömrünü onarmak ve sürdürmek için size en uygun maliyetli çözümü sunacaktır. Onarım ve müşteri hizmetlerimizin kalitesiyle tanınırız. hizmetlerimiz acil servis olarak kabul edildiğinden, servis teknisyenlerimiz için arka plan kontrolleri de dahil olmak üzere ek taramalar yaptık.

Franke Servisi Hizmetlerimiz Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri servisimiz gelişmiş ürün gamı ile müşterilerine maksimum kalitede hizmet sunmaktadır. Alanında uzman olan profesyonel ekibimiz ile ularlar arası kalite standartlarına uygun biçimde hizmet sunmaktadır. Ürün çeşitliliğine bakıldığında:

Franke Servis

(Markadan Bağımsız Özel Teknik Servistir.)

Tüm bu çeşitlilik içerisinde sunulan hizmetlerde ürünlerin farklı modellerine yönelik olarak işçilik ve servis hizmeti sunulmaktadır. Bakım ve onarım çalışmalarında işyerleri ve yaşam alanlarında konforlu çalışmalar yürüten servislerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Franke Beyaz Eşya Servisi

Birçok ürün seçeneğine sahip olan Franke servis ürünlerinin alımı sonrasında da müşterilerin tüm problemlerini çözme noktasında etkili hizmet sunmaktadır. Farklı ürün yelpazesinde bulunan ürünlerinde ortaya çıkan bazı sorunlar olduğunda anında müdahale edilmektedir. Verilere bakıldığında sorunun kaynaklarına dair bazı örnekler verilmek istenirse:

  • Bulaşık makinası su alma sorunu: Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında ilk seçenek; Su giriş valfinin bozulmuş olabileceğidir. Pompa motoru bozuk olan sisteminde çalışma sorunu ortaya çıkmaktadır.
  • Klimalarda soğutma sorunu:Klimanın soğutucu gazının tükenmesinden dolayı soğutma işlevi yerine getirilememektedir.
  • Fırınlarda ısınmama sorunu: Fırının ısınmama sorununda akla ilk gelen rezistans arızası olmaktadır.

Franke Ev Aletleri Servisi

Buna benzer sorunların baş göstermesi ile anında müdahale eden personellerimiz arızaların giderilmesi noktasında ad iddialı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Franke markasına ait olan tüm ürünlerin tamir edilmesi noktasında müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktayız.

Franke Servisi Hizmet Kalitesi

Uluslararası kalite standartlarına uygun biçimde çalışma yürüten Franke firma olarak 7/24 tüketici memnuniyeti için çalışmalar yürütmekteyiz. Beyaz eşya, mutfak ürünleri, soğutucu sistemleri ve temizleme sistemleri gibi var olan ürün gamı ile ihtiyaçları karşılayan markamız tercih edilen ürün alımları sonrasında da gereken desteği etkili biçimde sunmaktadır.

Bakım Onarımlarını Yaptığımız Franke Ürünleri

Franke Buzdolabı, Franke Çamaşır Makinesi, Franke Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Franke Bulaşık Makinesi, Franke Kurutma Makinesi, Franke Derin Dondurucu, Franke Fırın, Franke Mikrodalga Fırın, Franke Set Üstü Ocak, Franke Ankastre Ürünler, Franke Aspiratör, Franke Su Arıtma Cihazı, Franke Su Sebili, Franke Televizyon, Franke Telefon, Franke Bilgisayar, Franke Yazar kasa, Franke Klima, Franke Kombi, Franke Şofben, Franke Termosifon, Franke Elektrikli Süpürge, Franke Buharlı Ütü, Franke Kahve Makinesi, Franke Çay Makinesi, Franke Blender, Franke Mutfak Robotu, Franke Tost Makinesi, Franke Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

2 Yorumlar

  1. figen akdenizoğlu

    fırın camı çıkarıp temizleyemiyorum nasıl yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !